System ALEX OPTIMA

System ALEX OPTIMA

Poznaj system ALEX OPTIMA

Poznaj system ALEX OPTIMA

Posiadasz samochód z pośrednim wtryskiem benzyny? Idealnym wyborem będzie system ALEX OPTIMA – instalacja LPG dostępna w kilku wersjach i konfiguracjach. Montaż przebiega niezwykle łatwo niemal w każdym aucie.

ALEX OPTIMA nano, ALEX OPTIMA EXPERT i ALEX OPTIMA PICO

Są oferowane w komplecie z doskonale znanymi na rynku reduktorami SHARK. Spójną całość tworzą wraz z wtryskiwaczami FLIPPER / Barracuda / Super B oraz filtrami gazu Ultra360º.

Gwarantujemy maksymalną kompatybilność wszystkich podzespołów – to nasza przewaga nad konkurencją.

Dopracowany

Utrzymujemy pełną kontrolę nad całym procesem produkcji, co w połączeniu z naszym ponad 25-letnim doświadczeniem i ścisłą współpracą z warsztatami, przynosi doskonale dopracowane rozwiązania.

Kompatybilny

Komponenty od jednego producenta zapewniają pełną kompatybilność, gwarantując łatwy i bezproblemowy montaż oraz niezawodną i perfekcyjną pracę.

 

Przetestowany w laboratoriach

Nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe z laboratoriami oraz izba pomiarowa – jedna z najlepiej wyposażonych w Polsce – pozwoliły nam na dokładne przetestowanie wszystkich podzespołów.

Komponenty systemu Komponenty systemu

Innowacyjne sterowniki LPG/CNG

Wtryskiwacze LPG/CNG

Reduktory gazu

Filtr gazu LPG/CNG Ultra360°

Filtr gazu LPG/CNG Ultra360°

Grawitacyjny filtr odstojnikowy Ultra360° o oryginalnej konstrukcji zespołu filtrującego gwarantuje skuteczną filtrację paliwa LPG i najwyższej klasy ergonomię. Posiada wymienny poliestrowy wkład filtrujący. Króćce wlotu i wylotu umiejscowiono na osobnych, niezależnych elementach obudowy filtra, dzięki czemu można dowolnie regulować kąt pomiędzy nimi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, montażysta ma pełną swobodę w umiejscowieniu filtra w komorze silnika.

Centralki (przełączniki benzyna/gaz)

Pozostałe elementy systemu ALEX OPTIMA

Wszystkie komponenty systemu wychodzą spod naszych skrzydeł, co gwarantuje maksymalną kompatybilność oraz niezawodną i trwałą pracę.

EURO 6

ALEX OPTIMA to pierwszy w Polsce system LPG, który spełnia wymogi restrykcyjnej normy czystości spalin EURO 6.

Montaż systemu ALEX OPTIMA

Najwyższej jakości instalacja gazowa z całkowicie kompatybilnymi elementami podzespołów to czysta przyjemność montażu i pełna satysfakcja z użytkowania. Nic dziwnego, że Systemy ALEX są tak chętnie wybierane przez profesjonalne warsztaty. Warto z nami współpracować!

Jeśli chcesz mieć gwarancję najlepszego dopasowania instalacji LPG dla swojego pojazdu i czerpać z niej jak największe korzyści, postaw na sprawdzonych montażystów. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najbliższy warsztat LPG, który zainstaluje system autogazu ALEX w Twoim samochodzie.