Dobierz instalację LPG

Dobierz instalację LPG

Wybierz zestaw LPG, który pasuje do Twojego samochodu

Odpowiednio dobrane podzespoły instalacji LPG, to gwarancja prawidłowego działania całego systemu. Znajdź system LPG idealnie dopasowany do Twojego auta. Właściwy dobór instalacji autogazu to wiele korzyści, m.in. oszczędność pieniędzy, płynna jazda i świadomość, że chronisz środowisko naturalne. Instalacje LPG ALEX dopasujesz do praktycznie każdego auta. Sprawdź jaki rodzaj instalacji pasuje do Twojego samochodu.

“Konfigurator LPG by ALEX” to stworzone przez nas narzędzie, które pozwoli na szybki dobór optymalnego zestawu LPG. Wystarczy, że zaznaczysz markę, model, wersję, rok produkcji i kod silnika, a otrzymasz informacje o najlepszej konfiguracji instalacji LPG, zapewniającej niezawodne funkcjonowanie całego systemu i bezawaryjną jazdę.

Nie wiesz gdzie znaleźć kod silnika? Zajrzyj do naszej instrukcji.

Konfigurator LPG

Nie znalazłeś w konfiguratorze odpowiedniego systemu LPG do swojego samochodu?

Jeśli nie znalazłeś standardowo skonfigurowanego zestawu instalacji LPG, wyślij wiadomość do Działu Technicznego firmy ALEX. Nasi eksperci dobiorą indywidualnie skonfigurowany zestaw odpowiedni dla Twojego samochodu. Instalacja LPG marki ALEX to rewelacyjny wybór. Oferujemy nowoczesne, homologowane i objęte gwarancją producenta instalacje LPG. Elementy systemu sterowane są przez zaawansowaną elektronikę.

Do montażu naszych systemów rekomendujemy najlepsze warsztaty LPG, w których pracują doświadczeni mechanicy znający nasze produkty i polecający je kierowcom. Wybierając zaufanych montażystów masz pewność, że instalacja LPG zostanie odpowiednio dobrana do Twojego auta, a cały system precyzyjnie wyregulowany.

Zalety instalacji gazowych LPG w skrócie

Instalacja gazowa LPG to oszczędność powiększająca się z każdym przejechanym kilometrem, a także o 20% mniejsza emisja związków węgla do atmosfery. Zakładając instalację gazową LPG w swoim aucie możesz również liczyć na:

  • praktycznie bezobsługowe i bezawaryjne działanie całego systemu,
  • bardzo szybki zwrot kosztów oraz zwiększony zasięg samochodu.

Instalacje gazowe LPG oferowane przez producenta ALEX LPG to świetny stosunek ceny do jakości. Cechuje je niesamowita wygoda i kompatybilność wszystkich podzespołów. Są wykorzystywane w warsztatach na terenie całej Polski i polecane przez niemalże 100% użytkowników.