CENTRALA

ALEX Sp. z o.o.
ul. Zambrowska 4A, 16-001 Kleosin

+48 85 664 84 40

biuro@autogas-alex.com

  • Dział handlowy
  • Dystrybutorzy
  • Wsparcie techniczne
  • Dział reklamacji
  • Firmowy Warsztat ALEX Kleosin
  • Oddziały
  • Dział zaopatrzenia
  • Marketing
  • Księgowość i kadry

Dyrektor Handlowy

Małgorzata Sadowska
email: malgorzata.sadowska@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 22

Kierownik Działu Handlu Zagranicznego

Irena Goraczko
email: irena.goraczko@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 22

Kierownik Działu Handlu Krajowego

Jacek Boublej
email: jacek.boublej@autogas-alex.com
tel. +48 535 600 651

Dział Handlu Zagranicznego

Justyna Kardasz

email: ventas@autogas-alex.com
tel. +48 535 500 823

Dział Sprzedaży Internetowej / Dział Logistyki

Kamil Sułkowski
email: kamil.sulkowski@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 23

J.A.K.”B” S.C. J.J.P. Kuklis

ul. Lipowa 15A
95-100 ZGIERZ
42 716 38 75

jak@ultra.pl

KTD Sp. z o.o. Oddział Wola

Al. Prymasa Tysiąclecia 60/62
01-424 Warszawa
22 349 90 34

wola@ktd.eu

KTD Sp. z o.o. Oddział Targówek

ul. Młodzieńcza 15
03-655 Warszawa
603 581 917

targowek@ktd.eu

KTD Sp. z o.o. Oddział Kraków

ul. Zakopiańska 129
30-418 Kraków
12 252 36 60

krakow@ktd.eu

D.A.M. AUTOGAZ

ul. Modlińska 347
03-151 Warszawa
601 331 766

www.damautogaz.pl

Moto Gaz

ul. Kolejowa 19
40-601 Katowice
600 383 801

motogazkuczyn@gmail.com

Mimar

ul. Kościuszki 159
07-100 Węgrów
509 412 706

wegrow@mimarlpg.pl

MARIO Mariusz Flak

ul. Władysława Grabskiego 17
20-330 Lublin
509 257 803

mariuszflak@interia.pl

MARIO Mariusz Flak

ul. Króla Stanisława Augusta 50
35-210 Rzeszów
17 863 68 10

mariorzeszow@marioautogaz.pl

LS Czech

ul. 1-go Maja 9
96-200 Rawa Mazowiecka
604 212 497

biuro@lsczech.pl

Fach-Mistrz

ul. Kłosowskiego 8
22-300 Krasnystaw
82 576 28 56

Inter Cars S.A.

ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów
801 80 20 20

Wsparcie Techniczne Centrala

Paweł Sołtys
email: pawel.soltys@autogas-alex.com
tel. +48 577-500-922

Mariusz Korolczuk
email: mariusz.korolczuk@autogas-alex.com
tel. +48 537-723-700

email: service@optimagas.pl

Doradca Handlowo-Techniczny

Kamil Wiaderny
email: kamil.wiaderny@optimagas.pl
tel. +48 730 276 273

Doradca Handlowo-Techniczny

Bartłomiej Żółtowski
email: bartlomiej.zoltowski@optimagas.pl
tel. +48 570 575 059

Doradca Handlowo-Techniczny

Adrian Mielczarek
email: adrian.mielczarek@optimagas.com
tel. +48 578-200-516

Doradca Handlowo-Techniczny

Podkarpackie – Sławomir Goch
email: podkarpackie@optimagas.pl
tel. +48 730 803 273

Dział Reklamacji

Elżbieta Towścik

email: reklamacje@autogas-alex.com
tel. +48 537 000 409

Kierownik Warsztatu Firmowego ALEX

kom. +48 575 703 273
kom. +48 509 601 705
tel. +48 85 664 84 40 w. 21

warsztat@autogas-alex.com
www.lpgwarsztat.pl

SKLEP STACJONARNY BIAŁYSTOK
ul. Zambrowska 4a
16-001 Kleosin
tel. +48 85 664 84 40
kontakt@alex-sklep.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BIAŁYSTOK
Bogdan Niemyjski
tel. +48 790 511 291

POZNAŃ
ul. Kopanina 54/56
Budynek B, lokal 5
60-105 Poznań
kom. +48 530 215 386
poznan@autogas-alex.com

GDAŃSK
ul. Marcina Dragana 13E
80-807 Gdańsk
kom. +48 537 000 931
kom. +48 517 484 250
gdansk@autogas-alex.com

ZIELONA GÓRA
ul. Wiejska 3
65-009 Zielona Góra
tel. +48 68 453 19 33
kom. +48 515 073 557
zielonagora@autogas-alex.com

KONIN
ul. Parkowa 8, Żychlin
62-571 Stare Miasto
kom. +48 602 664 140 
konin@autogas-alex.com

WARSZAWA
kom. +48 570 575 059
warszawa@optimagas.com

RZESZÓW
kom. +48 730 803 273
rzeszow@optimagas.com

ŁÓDŹ
kom. +48 570 575 059
lodz@optimagas.com

KATOWICE
kom. +48 570 575 059
katowice@optimagas.com

Dział Logistyki

Krzysztof Macjewicz
email: logistyka@autogas-alex.com
tel. +48 790 511 289

Kierownik Działu Marketingu

Sebastian Kowalczyk
email: marketing@autogas-alex.com
tel. +48 786 200 955

Dział Marketingu

Paweł Godlewski
email: pawel.godlewski@autogas-alex.com
tel. +48 530 086 034

Dział Księgowości

Katarzyna Wilimas
email: ksiegowosc@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 28

Dział Kadr

Anna Skorupska
email: kadry@optimagas.pl
tel. +48 85 664 84 40 w. 28