CENTRALA

ALEX Sp. z o.o.
ul. Zambrowska 4A, 16-001 Kleosin

+48 85 664 84 40

biuro@autogas-alex.com

  • Dział handlowy
  • Dystrybutorzy
  • Wsparcie techniczne
  • Dział reklamacji
  • Firmowy Warsztat ALEX Kleosin
  • Oddziały
  • Dział zaopatrzenia
  • Marketing
  • Księgowość i kadry

Dyrektor Handlowy

Małgorzata Sadowska
email: malgorzata.sadowska@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 22

Kierownik Działu Handlu Zagranicznego

Irena Goraczko
email: irena.goraczko@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 22

Kierownik Działu Handlu Krajowego

Jacek Boublej
email: jacek.boublej@autogas-alex.com
tel. +48 535 600 651

Dział Handlu Zagranicznego

Elżbieta Towścik
email: sales@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 23

Dział Handlu Zagranicznego

Justyna Kardasz

email: ventas@autogas-alex.com
tel. +48 535 500 823

Dział Handlu Zagranicznego

Wiktor Dziadul
email: info@optimagas.pl
tel. +48 85 664 84 40 w. 22

Dział Sprzedaży Internetowej / Dział Logistyki

Kamil Sułkowski
email: kamil.sulkowski@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 23

Inter Cars S.A. 

ul. Gdańska 15, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów
tel: +48 801 80 20 20

D.A.M. AUTOGAZ

Warszawa, ul. Modlińska 347
tel: +48 530 501 505

www.damautogaz.pl

KTD KRAKÓW

KTD Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 129
30-418 Kraków
+ 48 12 252 36 60

krakow@ktd.eu

KTD WARSZAWA Oddział Wola

KTD Sp. z o.o.
Al. Prymasa Tysiąclecia 60/62
01-424 Warszawa
tel. + 48 22 349 90 34

wola@ktd.eu

Moto Gaz

Katowice, ul. Kolejowa 19
tel. 32 204 64 84
tel. 604 094 119

KTD WARSZAWA Oddział Targówek

KTD Sp. z o.o.
ul. Młodzieńcza 15
03-655 Warszawa
tel. +48 603 581 917

targowek@ktd.eu

Doradca Handlowo-Techniczny

Mariusz Korolczuk
email: mariuszkorolczuk@autogas-alex.com
email: help@optimagas.com
tel. +48 537 723 700

Wsparcie Techniczne Centrala

email: service@optimagas.pl

Doradca Handlowo-Techniczny

Bartłomiej Żółtowski
email: bartlomiej.zoltowski@optimagas.pl
tel. +48 570 575 059

Doradca Handlowo-Techniczny

Kamil Wiaderny
email: kamil.wiaderny@optimagas.pl
tel. +48 730 276 273

Doradca Handlowo-Techniczny

Podkarpackie – Sławomir Goch
email: podkarpackie@optimagas.pl
tel. +48 730 803 273

Doradca Techniczny

Marcin Klibisz
email: marcin.klibisz@autogas-alex.com
email: help@optimagas.com
tel. +48 575 703 273

Dział Reklamacji

Agnieszka Korzecka

email: reklamacje@autogas-alex.com
tel. +48 537 000 409

Kierownik Warsztatu Firmowego ALEX

Tomasz Busłowski
tel. +48 85 664 84 40 w. 21
kom. +48 509 601 705

warsztat@autogas-alex.com
www.lpgwarsztat.pl

ODDZIAŁ BIAŁYSTOK
ul. Zambrowska 4a
16-001 Kleosin
tel. +48 85 664 84 40
biuro@autogas-alex.com

ODDZIAŁ POZNAŃ
ul. Kopanina 54/56
Budynek B, lokal 5
60-105 Poznań
kom. +48 530 215 386
poznan@autogas-alex.com

ODDZIAŁ GDAŃSK
ul. Marcina Dragana 13E
80-807 Gdańsk
kom. +48 537 000 931
kom. +48 517 484 250
gdansk@autogas-alex.com

ODDZIAŁ DĄBROWA GÓRNICZA
ul. Laski 2
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 263 05 12
kom. +48 537 000 205
dabrowagornicza@autogas-alex.com

ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
ul. Wiejska 3
65-009 Zielona Góra
tel. +48 68 453 19 33
kom. +48 515 073 557
zielonagora@autogas-alex.com

ODDZIAŁ KONIN
ul. Parkowa 8, Żychlin
62-571 Stare Miasto
kom. +48 602 664 140 
konin@autogas-alex.com

Dział Logistyki

Krzysztof Macjewicz
email: logistyka@autogas-alex.com
tel. +48 790 511 289

Kierownik Działu Marketingu

Sebastian Kowalczyk
email: marketing@autogas-alex.com
tel. +48 786 200 955

Dział Marketingu

Justyna Kurzak
email: justyna.kurzak@autogas-alex.com
tel. +48 731 500 217

Dział Księgowości

Katarzyna Wilimas
email: ksiegowosc@autogas-alex.com
tel. +48 85 664 84 40 w. 28

Dział Kadr

Anna Skorupska
email: kadry@optimagas.pl
tel. +48 85 664 84 40 w. 28