LPG dla biznesu

LPG dla biznesu

Zredukuj koszty tankowania swojej floty

Szukasz oszczędności dla swojego biznesu? Montaż instalacji LPG w firmowym aucie może być jednym z nich. Wybierz proste rozwiązanie, dzięki któremu od ręki obniżysz koszty tankowania o połowę!

LPG jest aktualnie paliwem najbardziej ekonomicznym oraz stabilnym cenowo. I na razie nie widać, aby ten trend miał ulec zmianie.

Zwrot kosztów założenia instalacji autogazu jest możliwy nawet po przejechaniu już 10 tysięcy kilometrów.

Im więcej jeździsz – tym więcej oszczędzasz, a im więcej pojazdów posiadasz w swojej flocie, tym bardziej Ci się to opłaca.

Dodatkowo ta zmiana wydłuża żywotność silnika Twojego pojazdu.

LPG jest wprowadzane do cylindrów w formie gazowej, co powoduje łagodny i efektywniejszy przebieg zapłonu, a warstwa oleju silnikowego, która chroni ścianki cylindrów, nie ulega spłukiwaniu.

Czy montaż instalacji LPG w aucie firmowym jest opłacalny?

Decyzję o montażu instalacji gazowej w samochodzie służbowym lub flocie, można podjąć w kilka minut. Skorzystaj z kalkulatora LPG i sprawdź koszty, oszczędności oraz planowany zwrot z inwestycji w autogaz.

Dopasuj zestaw LPG do samochodów Twojej floty

Systemy ALEX są zaprojektowane w taki sposób, aby można było dopasować instalację praktycznie do każdego samochodu. Jednak każdy silnik wymaga indywidualnego podejścia i odpowiednio dobranych komponentów instalacji LPG. Sprawdź, który system LPG będzie najlepiej pasował do Twoich aut.

Decyzja już podjęta? Wybierz rekomendowany przez nas warsztat

Wybór rekomendowanego warsztatu to przede wszystkim pewność, że instalacja będzie składać się z dobrej jakości oryginalnych części. ALEX współpracuje z najlepszymi. Korzystając z naszych rekomendacji, masz gwarancję, że trafisz na specjalistów znających się na swoim fachu.

LPG dla flot

Autogaz zapewnia największe możliwości w obniżeniu kosztów tankowania i jednocześnie doskonale rozwinięte sieci dystrybucji na terenie wielu krajów.

Kwota, którą możesz zaoszczędzić, zależy od liczby pojazdów oraz pokonanych tras. Uzupełniając zbiornik paliwa na stacji LPG, zapłacisz o 50% mniej w porównaniu z tankowaniem benzyny. To znaczna różnica, a finanse są argumentem, który przekonuje nawet najbardziej nieprzejednanych przeciwników autogazu. Fundusze oszczędzone na paliwie stanowią już istotną kwotę, którą możesz przeznaczyć na rozwój Twojego biznesu.

Ale finanse to nie jedyny aspekt. Jeżeli Twoja firma jest zarządzana z myślą o społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), instalacja systemu LPG w samochodach służbowych jest doskonałym argumentem potwierdzającym zaangażowanie w zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne. Zgodnie z danymi Europejskiego Stowarzyszenia Gazu Płynnego (AEGPL), korzystanie z autogazu prowadzi do znacznego obniżenia emisji szkodliwych substancji spalania – emisja tlenku węgla maleje o 60%, węglowodorów i tlenków azotu o 50%, a dwutlenku węgla – o 10%.

Chcesz z nami współpracować?

ALEX proponuje ścisłe partnerstwo z warsztatami montażowymi. Dzięki temu, mechanicy mają dostęp do komponentów najwyższej klasy oraz kompleksowej wiedzy technicznej o montażu naszych systemów. Nieustannie konsultujemy się z ekspertami i implementujemy rozwiązania, które dodatkowo ułatwiają ich pracę. Systemy LPG od ALEX cieszą się imponującą niezawodnością (99,7% instalacji wolnych od awarii!), co sprawia, że serwisy z chęcią instalują nasze systemy i z entuzjazmem rekomendują je kierowcom.