Jak co roku, w gronie ponad 110 osób, tradycyjnie spotkaliśmy się przy świątecznym stole. Nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, serdecznych życzeń, podziękowań za wspólnie przepracowany rok, zasłużonych nagród jubileuszowych i… pierogów. Wigilia firmowa była też okazją do rozdania nagród pracownikom, którzy przepracowali 10 lat w naszej firmie.

21 grudnia 2022 r. zgromadziliśmy się na spotkaniu wigilijnym, by złożyć sobie świąteczne życzenia, ale również zintegrować się i poznać się jeszcze lepiej. Rozdano również paczki świąteczne wszystkim posiadającym małe pociechy. A wszystko to w ciepłej i magicznej atmosferze, jaką niosą ze sobą Święta Bożego Narodzenia.

To był doskonały czas na podsumowanie przepracowanego 2023 roku. Prezes firmy Tadeusz Ożarowski wręczył nagrody jubileuszowe 7 pracownikom, którzy przepracowali aż 10 lat w naszej firmie. Gratulujemy pokaźnego stażu pracy i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej w ALEX!

Miłym akcentem było również przyznanie „Nagród za nietuzinkowe zachowanie” pracownikom, którzy wykazali się bezinteresowną pomocą, z własnej inicjatywy w konkretnych sytuacjach. Jesteśmy dumni, że tacy ludzie tworzą ALEX! 😊