Katowice, czy to widzicie? 🤩 Akademia ALEX nabiera rozpędu i naładowana wiedzą jedzie na Śląsk 🚛 Jeżeli podstawy montażu systemów ALEX IDEA i ALEX OPTIMA masz w małym paluszku, ale potrzebujesz szlifu do poziomu eksperta 🦸 – ta informacja jest dla Ciebie! Ogłaszamy pierwsze w tym roku ZAAWANSOWANE szkolenie techniczne z systemów LPG. Szkolenie jest darmowe! 👛 Obowiązują zapisy i potwierdzenie obecności (szczegóły niżej 👇).

Zapisz się na zaawansowane szkolenie LPG

Nie możesz go ominąć ❗ Tylko od naszego eksperta uzyskasz profesjonalną i sprawdzoną wiedzę na temat montażu systemów LPG ALEX. Zgłoś swój udział w szkoleniu i zobacz się z nami w hotelu Marysin Dwór w Katowicach.

📌 Marysin Dwór, Katowice | (woj. śląskie)
🕘 9:00-15:00 | wtorek 12.03.2024 r.

Zapisy TRWAJĄ! 
Potwierdzenie obecności do 5.03.2024 r.

Osobą kontaktową w sprawie szkolenia jest Kamil Wiaderny. 🧔‍♂️
📞 +48 730 276 273
📧 kamil.wiaderny@autogas-alex.com

Tematy, które omówimy na szkoleniu

  • nowości produktowe – wtryskiwacz Super B, emulator ALEX MIMIC,
  • nowości w programie ALEX IDEA – najtrudniejsze zagadnienia,
  • kalibracja ALEX IDEA na żywo – w wybranych pojazdach,
  • program lojalnościowy ALEX PROFIT – zbierasz punkty, odbierasz nagrody,
  • sesja Q&A – rozwiązania problemów przy wtrysku bezpośrednim/dualnym, pokaz najgorszych i najlepszych montaży,

…i nie tylko! Resztę kart odsłonimy podczas spotkania ♥️♠️

Kolejne szkolenia LPG w 2024 roku

Zobacz pełny harmonogram szkoleń technicznych, który pozwoli Ci zawczasu przygotować się na następne spotkania z ekspertami ALEX. 🗓️😉 Dodatkowo możesz zaobserwować nas na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco serwujemy informacje ze świata autogazu.

Warto być dobrym w swoim fachu, ale najlepiej zostać NAJLEPSZYM! Najbliższe szkolenie techniczne Ci w tym pomoże. Uzyskasz zaawansowaną wiedzę na temat montażu systemów LPG ALEX – i to z pierwszej ręki. Poza tym nasz ekspert odpowie na Twoje pytania, więc możesz zostawić za ścianami hotelu wszystkie wątpliwości i obawy związane z instalacjami ALEX. Do zobaczenia 12.03 w Katowicach!