Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:
Specjalista ds. technicznych instalacji autogazu
Miejsce pracy: Kleosin

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego klientom krajowym i zagranicznym – osobiście oraz online.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych i produktowych.
  • Udział w tworzeniu nowych produktów do autogazu.
  • Przygotowywanie i zatwierdzanie instrukcji obsługi nowych produktów.
  • Rozwijanie i utrzymywanie stałej współpracy z warsztatami montującymi autogaz.
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych w kraju i za granicą.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub przy montażu samochodowych instalacji gazowych.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne.
  • Praktyczna wiedza na temat działania samochodowych instalacji gazowych, w tym wtrysku bezpośredniego.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi.
  • Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – krajowych i zagranicznych.
  • (Mile widziana) Znajomość dowolnego języka obcego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia + pakiet premiowy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.
  • Ciekawą pracę.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@autogas-alex.com, w tytule wiadomości wpisując: „SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH INSTALACJI AUTOGAZU”.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.