Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:
Doradca/Handlowiec ds. sprzedaży usług technicznych

Obowiązki:

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie Klientów i Partnerów Biznesowych rynków zachodnich w dziedzinie sprzedaży usług obróbki CNC, form wtryskowych, technologii MIM i narzędziowni.
  • Budowanie długofalowej relacji biznesowej.
  • Kalkulacja ofert, negocjowanie warunków umów.
  • Obsługa posprzedażowa we współpracy z pozostałymi działami firmy.
  • Monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowywanych działań handlowych.
  • Sporządzanie analiz oraz raportów.
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w sprzedaży technicznej.
  • Bardzo dobra znajomość dowolnego języka zachodniego, np. niemieckiego, francuskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – wymóg konieczny.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i zawierania umów.
  • Umiejętność wyceny projektu technicznego.
  • Umiejętność pracy z ludźmi, sprawność w nawiązywaniu i budowaniu skutecznych relacji biznesowych.
  • Samodzielność, inicjatywa, operatywność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia + pakiet premiowy.
  • Ciekawą pracę i codzienny kontakt z językiem obcym.
  • Wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe.
  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Paczki świąteczne.
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.
  • Spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@autogas-alex.com, w tytule wiadomości wpisując: „DORADCA/HANDLOWIEC DS. SPRZEDAŻY USŁUG TECHNICZNYCH” bądź osobiste dostarczenie dokumentu do jednego z biur firmy ALEX Sp. z o.o.: w  Fastach (Przędzalniana 8a) lub Kleosinie (Zambrowska 4a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.