Przedłużamy gwarancję na sterowniki z 3 do 5-ciu lat!

Sprawdzone rozwiązania, trwałość i najwyższa jakość, to charakterystyczne cechy produktów marki ALEX.

Wiemy, że produkujemy komponenty najwyższej jakości, dlatego wydłużamy okres gwarancji sterowników OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT aż do 5-ciu lat. Realność naszej obietnicy polega na wieloletnich badaniach laboratoryjnych i wiarygodnych testach, nie na strategii marketingowej. Dobrowolne wydłużenie okresu gwarancji, to nasza absolutna pewność. O tym, że sterowniki ALEX spełniają najwyższe wymogi, mogą przekonać się Państwo sami.

Żadnych dodatkowych formalności. W trosce o naszych klientów i pewni swoich produktów, przedłużamy gwarancję na najpopularniejszą linię sterowników. Po prostu – sterowniki OPTIMA nano oraz OPTIMA EXPERT zamontowane w aucie po 10 kwietnia 2020, automatycznie zostają objęte nowym dłuższym okresem gwarancji. Szczegółowe informacje znajdują się w pliku Gwarancja_OPTIMA_5_lat.

Rozszerzona 5-letnia gwarancja obejmuje sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT sprzedawane i montowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pozostałe warunki gwarancji nie ulegają zmianom. 

 

Ciesz się jazdą na autogazie i czuj się bezpiecznie. Zaufałeś najlepszym.


  • Szczegółowe warunki gwarancji: Gwarancja_OPTIMA_5_lat
  • Przykład prawidłowo uzupełnionej karty ewidencyjnej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

OPTIMA nano to najbardziej zaawansowany komputer sterujący sekwencyjnym wtryskiem gazu, w klasie sterowników na 24-pinowym złączu. Przeznaczony jest zarówno do pojazdów z prostymi, jak i rozbudowanymi systemami pośredniego wtrysku paliwa. Nowatorski algorytm sterownika OPTIMA nano, precyzyjnie dobiera dawkę gazu do warunków pracy i obciążenia silnika w pełnym zakresie jego pracy, ograniczając tym samym zużycie gazu. Podłączenia standardowego interfejsu OBD, daje instalatorom możliwość zbierania map korekt OBD, map czasów wtrysków względem obrotów i ciśnienia kolektora oraz precyzyjnej regulacji od czasów wtrysków, obrotów, ciśnienia kolektora, temperatury czy ciśnienia gazu.

OPTIMA EXPERT to profesjonalny sterownik z wbudowanym modułem obsługi OBD oraz emulatorem czujnika ciśnienia paliwa. Emulator jest w pełni programowalny z poziomu aplikacji do strojenia instalacji OPTIMA (od versji 2.05). Zaawansowane funkcje sterownika, pozwalają na autoadaptację oraz bezpośrednią komunikację z OBD pojazdu, co czyni go jednym z najbardziej dojrzałych sterowników w klasie do 4-6-8 cylindrów.

przedluzenie-gwarancji-na-sterowniki-optima

3MLN BARRACUDA-KONKURS

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.