Napisali o nas

System LPG do aut z wtryskiem bezpośrednim – ALEX IDEA – z najniższym dotryskiem benzyny na rynku!

Sterownik LPG OPTIMA PICO firmy ALEX Sp. z o.o. to budżetowa propozycja do zastosowania w samochodowych instalacjach gazowych, wykorzystywanych w najbardziej popularnych na rynku samochodach, wyposażonych w 3- i 4-cylindrowe jednostki napędowe. Czy budżetowy w tym przypadku oznacza gorszy?

W ubiegłym tygodniu sześcioosobowa drużyna #ALEXOPTIMAteam, złożona z pracowników firmy ALEX, wzięła udział w charytatywnej wyjątkowej (bo wirtualnej) sztafecie #ElectrumEkiden2020, wspólnie pokonując dystans 42,20 km.

Białostocka firma zajmująca się produkcją instalacji gazowych. Na praktykach w tym zakładzie jest teraz dwóch uczniów. Wszystko w ramach współpracy. Jak mówi Tadeusz Ożarowski, prezes firmy ALEX Sp. z o.o. – Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą numer 10. Pozyskujemy od nich młodocianych pracowników, którzy u nas mają praktyki i zdobywają nowy zawód – myślę, że dobry.

Ruszyła rekrutacja do Branżowej Szkoły I Stopnia nr 10 w Białymstoku. Od września młodzież zacznie tu naukę zawodów: mechatronik, operator obrabiarek skrawających, magazynier – logistyk, elektronik. Kierunki te to odpowiedź na zapotrzebowanie fachowców w zakładach podlaskich przedsiębiorców. Pracodawcy płacą już za praktyki i kuszą wizją zatrudnienia absolwentów na stałe. Akcję uruchomienia wymienionych klas koordynuje Klaster Obróbki Metali.

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.