Napisali o nas

W ubiegłym tygodniu sześcioosobowa drużyna #ALEXOPTIMAteam, złożona z pracowników firmy ALEX, wzięła udział w charytatywnej wyjątkowej (bo wirtualnej) sztafecie #ElectrumEkiden2020, wspólnie pokonując dystans 42,20 km.

Białostocka firma zajmująca się produkcją instalacji gazowych. Na praktykach w tym zakładzie jest teraz dwóch uczniów. Wszystko w ramach współpracy. Jak mówi Tadeusz Ożarowski, prezes firmy ALEX Sp. z o.o. – Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą numer 10. Pozyskujemy od nich młodocianych pracowników, którzy u nas mają praktyki i zdobywają nowy zawód – myślę, że dobry.

Ruszyła rekrutacja do Branżowej Szkoły I Stopnia nr 10 w Białymstoku. Od września młodzież zacznie tu naukę zawodów: mechatronik, operator obrabiarek skrawających, magazynier – logistyk, elektronik. Kierunki te to odpowiedź na zapotrzebowanie fachowców w zakładach podlaskich przedsiębiorców. Pracodawcy płacą już za praktyki i kuszą wizją zatrudnienia absolwentów na stałe. Akcję uruchomienia wymienionych klas koordynuje Klaster Obróbki Metali.

ALEX przedłuża gwarancję sterowników OPTIMA do pięciu lat, przez co chce podkreślić swoją dojrzałość.

Kolejna wspaniała informacja! System zasilania LPG silników benzynowych z wtryskiem bezpośrednim “ALEX IDEA” zdobył nagrodę “Produkt Roku 2018” organizowanego przez redakcję “autoEXPERTA”.

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.