Nowe kody silników do ALEX IDEA (07.07.2022)

Przedstawiamy nowe konfiguracje silników z bezpośrednim wtryskiem, gotowe do przekonwertowania na zasilania LPG, przy wykorzystaniu dedykowanych instalacji ALEX IDEA. Na liście jest już 486 opracowanych silników.

 

Do listy kodów silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, możliwych do obsługi przez system ALEX IDEA, dołączyło kilkadziesiąt pozycji. Gotowe algorytmy opracowano do samochodów marek: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Haval, Honda, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Lexus, Opel, Peugeot, SEAT, Skoda,Volkswagen, Volvo oraz Toyota. Nowo dodane pozycje oznaczono pogrubioną czcionką.
 

> Zaktualizowana LISTA kodów silników z algorytmami zoptymalizowanego spalania systemu ALEX IDEA

 


ALEX IDEA to sekwencyjny wtrysk gazu w fazie lotnej do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Wyróżnia się ponadprzeciętną oszczędnością paliwa używanego do chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych. Specjalnie opracowany algorytm sterujący IDEA zużywa tylko około 5-10% benzyny, podczas gdy inne instalacje tego typu dostępne na rynku wymagają dotrysku blisko 20-30% paliwa. Ponadto system jest w stanie obliczyć dokładne zużycie benzyny w każdym zakresie pracy silnika, co pozwala na zoptymalizowanie dotrysku benzyny pod kątem indywidualnego sposobu jazdy kierowcy.

3MLN BARRACUDA-KONKURS

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.