KONKURS: lle przejechały Twoje Barracudy?

 

2 miliony Barracud na świecie

 

Z naszej linii produkcyjnej właśnie zjechał 2-milionowy egzemplarz jednego z najbardziej rozpoznawalnych wtryskiwaczy gazowych na rynku – Barracudy.

 

Z tej okazji ogłaszamy konkurs – Ile przejechały Twoje Barracudy? Pochwal się jaki dystans przejechały Twoje Barracudy i wygraj zestaw nowych wtryskiwaczy wraz z montażem!

 

Barracuda to szybka i drapieżna ryba morska. Ta ALEX-owa nie pływa, lecz od 2012 roku jest kluczową częścią samochodowych instalacji autogazu. Nazwa znanego na całym świecie wtryskiwacza paliwa LPG, nie bez przyczyny nawiązuje do walecznych cech morskiego drapieżnika. Stworzony został kierowcom poszukujących niezawodnych instalacji LPG.

 

O historii wtryskiwacza Barracuda przeczytasz tutaj.

 


 

Zasady konkursu

 

1. Zrób kilka zdjęć swojego samochodu oraz wtryskiwaczy Barracuda, które masz zamontowane pod maską.
2. Udokumentuj nam, ile kilometrów przejechałeś już na swoich egzemplarzach wtryskiwaczy. Preferujemy zdjęcia/skany książki serwisowej instalacji LPG lub inny wiarygodny sposób.
3. Napisz kilka słów o montażu instalacji, Twoich odczuciach z użytkowania i jazdy na LPG, ocenie naszych produktów – wykaż się kreatywnością ;-).
4. Zdjęcia wraz z opisem i uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym (skan lub plik tekstowy) prześlij na adres: konkurs@optimagas.com

Konkurs trwa od 2 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni zestawami nowych wtryskiwaczy gazowych Barracuda wraz z ich bezpłatnym montażem w jednym z warsztatów sieci ALEX. Najlepsze historie opublikujemy na stronach www.autogas-alex.com, www.optimagas.com oraz naszym profilu Autogas ALEX na facebook-u. 

 

 


 

6 Barracud pana Roberta

Na zachętę przedstawiamy Wam historię jednego z naszych klientów. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was do podzielenia się waszymi zgłoszeniami.


Pan Robert Bajorek z Książenic – przysłał nam sześć egzemplarzy wtryskiwaczy Barracuda 115, które bez trudu pokonały ponad 265 tysięcy kilometrów. Po zbadaniu omawianych wtryskiwaczy w laboratorium ALEX stwierdzono, że charakteryzują się one niewielkimi odstępstwami wydajności. Nawet po tak pokaźnym przebiegu, ich stan oraz parametry pozwalają na dalsze bezproblemowe użytkowanie!

 

 

 

 

 

 

Pan Robert po przejechaniu pokaźnego dystansu doszedł do wniosku, że tylko i wyłącznie ze względu na przejechane kilometry, najwyższy czas na zmianę wtryskiwaczy. Warto podkreślić, że dotąd nie zgłaszał żadnych nieprawidłowości w ich działaniu oraz nie wykonywał czyszczenia przepływowego.

Przykład dotyczy auta Chrysler Town&Country z silnikiem 3.6L V6 Pentastar o mocy 286 KM z 2013 roku. Czas pracy auta na instalacji LPG z sześcioma wtryskiwaczami Barracuda 115 wyniósł 2 lata i 8 miesięcy. Według obliczeń naszego klienta, w tym czasie obsłużyły one około 35,8 tysięcy litrów gazu LPG.

 

 

 

 

 

 

Wtryskiwacze były zamontowane pojedynczo oraz schowane pod kolektorem ssącym. Warto zwrócić uwagę na wzorowy serwis instalacji autogazu – filtr fazy lotnej był wymieniany co 7,5 tysiąca kilometrów, a filtr fazy ciekłej co 15 tysięcy kilometrów.

Jak stwierdził pan Robert – częste wymiany filtrów były wykonywane czysto profilaktyczne. Miały za zadanie ograniczyć negatywny wpływ poziomu jakości tankowanego paliwa LPG, nad którym użytkownik nie ma kontroli. To z pewnością przełożyło się na świetną kondycję omawianych Barracud.

 

Pochwal się swoją historią i powalcz o nagrody – czekamy na Twoje zgłoszenie :-)!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu