Ustawiacz maszyn CNC

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • Obsługa frezarek numerycznych

  • Ustawienia i dobór parametrów

  • Wprowadzanie korekt

  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej

  • Dobór i wymiana narzędzi

  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych

  • Kontrola jakości produktów, maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek sterowanych numerycznie
  • Umiejętność programowania obrabiarek
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet premiowy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami

  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@autogas-alex.com lub osobiste dostarczenie do biur firmy ALEX Sp. z o.o. w  Fastach (Przędzalniana 8a) lub Kleosinie (Zambrowska 4a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.