Technolog CNC

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • Opracowanie, aktualizowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną w zakresie opisu wyrobu, instrukcji stanowiskowych(rodzajów zadań, wykorzystywanych narzędzi, poziomu obciążenia jednostkowego), wykazu operacji technologicznych, norm materiałowych i wydajnościowych, czasów i kalkulacji jednostkowych
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych prób technologicznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji oraz właściwy dobór narzędzi
  • Bieżący nadzór i kontrola nad przebiegiem procesów technologicznych (monitorowanie zgodności realizacji z planami, zachowanie odpowiedniego poziomu jakości oraz poziomu kosztów)
  • Opracowywanie rozwiązań w zakresie optymalizacji już istniejących procesów technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem podnoszenia jakości wyrobów oraz obniżania kosztów produkcji
  • Nadzorowanie wdrożenia nowych linii technologicznych lub modyfikacje już istniejących.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego – średniego lub wyższego
  • Doświadczenia w tworzeniu i optymalizacji procesów technologicznych (obróbka skrawaniem CNC- frezowanie 5-osiowe)
  • Doświadczenia zawodowego w programowaniu i modyfikowaniu programów frezarek CNC 5-osiowych
  • Optymalizacji istniejących programów pod kątem użycia narzędzi, jakości i wydajności
  • Rozwiązywania problemów technologicznych
  • Pracy w układach sterowania Haas, Fanuc, OSP
  • Znajomości systemów CAD/CAM – preferowany SolidCAM
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zdolności do ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.