Technik IT

Obowiązki

  • Instalacja i aktualizacja oprogramowania.
  • Zapewnienie ciągłości działania systemu poprzez rozwiązywanie problemów i usterek.
  • Zapewnienie awaryjnego źródła zasilania oraz zabezpieczania przed zakłóceniami w sieci zasilającej systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych.
  • Kontrola przeglądu i konserwacji firmowych systemów informatycznych.
  • Zabezpieczenie systemów informatycznych przed działaniem „złośliwego” oprogramowania
  • Ochrona przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci publicznej.
  • Nadzór nad naprawą urządzeń komputerowych.
  • Usuwanie zgłoszonych usterek lub zgłaszanie ich do serwisu.
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Zamawianie wyposażenia elektronicznego do firmy (komputery, laptopy, telefony, drukarki etc.)
  • Zamawianie niezbędnego oprogramowania do pracy komputerów, a także oprogramowania zleconego przez dyrektorów i kierowników poszczególnych działów.
  • Obsługa systemu monitoringu cctv, jego rozbudowa i konserwacja.
  • Wykonywanie prac instalacyjnych sprzętu komputerowego oraz okablowania. Sprawdzanie poprawności działania urządzeń odbiorczych, diagnozowanie ewentualnych problemów programowo- sprzętowych.
  • Nadzór nad firmowa poczta elektroniczną.
  • Nadzór nad aparatami telefonicznymi i numerami sieci komórkowej w firmie.
  • Wydawanie pracownikom sprzętu elektronicznego na podstawie umów powierzenia mienia oraz rozliczanie z nich w przypadku zakończenia zatrudnienia ich użytkowników.
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami Internetu i telefonii w zakresie zgłaszania usterek oraz ofert dla firmy.
  • Wykonywanie innych czynności związanych z obsługą IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe ukierunkowane na technika IT
  • Wiedza, umiejętności i cechy osobowości:
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych.
  • Znajomość podstawowych środowisk MS Windows, Office365, Teams, Exhange, Hyper-v
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym.
  • Znajomość zagadnień cctv
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie w pracy we wsparciu IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach