Specjalista Montażu SMT, THT - operator linii

Specjalista Montażu SMT, THT – operator linii

Miejsce pracy: Białystok/Kleosin

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i procesów montażu podzespołów elektronicznych w obudowach SMD.
  • Montaż płytek elektronicznych.
  • Dokonywanie napraw i konserwacja urządzeń elektronicznych.
  • Diagnozowanie przyczyn awarii urządzeń elektronicznych.
  • Przeprowadzanie testów urządzeń pod względem elektronicznym i funkcjonalnym.
  • Kontrola elementów elektronicznych.
  • Dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne związane z elektroniką lub elektrotechniką albo doświadczenie, które pozwoli sprawnie pracować na powyżej opisanym stanowisku.
  • Praktyczna umiejętność lutowania ręcznego.
  • Posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi stosowanymi w elektronice i elektrotechnice.
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera.
  • Dokładność i precyzja.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność czytania schematów montażowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami.
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@autogas-alex.com lub osobiste dostarczenie do biur firmy ALEX Sp. z o.o. w Kleosinie (Zambrowska 4a) lub Fastach (Przędzalniana 8a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.