Ślusarz rozdzielca

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie z magazynu i dostarczanie na linie produkcyjne detali, materiałów oraz środków pomocniczych produkcji,
  • Pakowanie detali oraz przygotowywanie do transportu do magazynu
  • Postępowanie zgodnie z Planem Produkcji
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
  • Dokładne wypełnianie rejestrów produkcyjnych

Wymagania:

  • Ogólna wiedza techniczna,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Sumienność, obowiązkowość
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach