Planista produkcji

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • Planowanie krótko i długoterminowe produkcji
  • Kompleksowa obsługa zleceń produkcyjnych
  • Potwierdzanie realizacji terminów zleceń
  • Uruchamianie zleceń produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • Sporządzanie analiz i raportów nt. realizacji planów produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość pakietu MS office (w szczególności Excel)
  • Samodzielność
  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemów ERP i zarządzania produkcją

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach

Jeśli uważasz, że jesteś osobą, która wniesie swój wkład w rozwój firmy, jesteś kreatywny, dynamiczny i wiesz, co chcesz osiągnąć – skontaktuj się z nami przesyłając swoje CV oraz list motywacyjny pod adres e-mail: praca@autogas-alex.com lub osobiście dostarcz dokumenty do biura firmy ALEX Sp. z o.o.: Kleosin, ul. Zambrowska 4a.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.