Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • Nadzór nad wszystkimi fazami procesu produkcyjnego w dziale CNC, zgodnie z przyjętymi w firmie standardami jakości.
  • Kontrole dostaw i produktów w magazynie.
  • Zatwierdzanie detali do produkcji.
  • Obsługa i konserwacja urządzeń oraz maszyn pomiarowych.
  • Tworzenie raportów pomiarowych i dokumentacji jakościowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane kierunki to: automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria biomedyczna).
  • Doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie praktyczne w prowadzeniu dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, itp.).
  • Znajomość technik pomiarów współrzędnościowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Dbałość o szczegóły i przywiązywania wysokiej wagi do jakości wykonywanej pracy.

Mile widziane:

  • Praktyczna wiedza z zakresu przeprowadzania kontroli jakości wyrobów na produkcji.
  • Znajomość obsługi maszyn pomiarowych: Mitutoyo CRYSTA-Apex S7106, Keyence IM-6225, Mahr MarSurf CD 120, Spectroport PXC01.
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia + pakiet premiowy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.
  • Ciekawą pracę.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@autogas-alex.com, w tytule wiadomości wpisując: „KONTROLER JAKOŚCI” bądź osobiste dostarczenie dokumentu do jednego z biur firmy ALEX Sp. z o.o.: w  Fastach (Przędzalniana 8a) lub Kleosinie (Zambrowska 4a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.