Konserwator

Zakres obowiązków:
• Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw infrastruktury obiektu budowlanego w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności i estetyki budynku
• Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
• Usuwanie awarii
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:
• 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Umiejętność sprawnego i estetycznego realizowania drobnych prac naprawczych typu: prace budowlane, elektryczne, ślusarskie, malowanie,
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
• Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,
• Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 m.
• Obsługa komputera
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet premiowy
• Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
• Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
• Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach