Handlowiec z językiem angielskim

Firma ALEX Sp. z o.o. jest jednym z największych na świecie producentów alternatywnych systemów zasilania pojazdów. Obecnie z związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko – Handlowiec (język angielski).

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonego planu sprzedaży,
  • budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • stałe monitorowanie rynku i konkurencji,
  • raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w piśmie, rozmowa przez telefon)
  • doświadczenie jako handlowiec B2B,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • jasno określona ścieżka rozwoju.