ALEX uhonorowany Pierścieniem Podskarbiego Włoszka 2019!

8 lutego 2020 roku podczas uroczystej gali, przedsiębiorstwo ALEX Sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie, zostało uhonorowane nagrodą Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2019” w kategorii FIRMA. Doceniono nasz dynamiczny rozwój, 20 lat pracy na światowych rynkach alternatywnych systemów zasilania pojazdów oraz szczególny wkład w rozwój gminy Juchnowiec Kościelny i Podlasia.

„Pierścień Podskarbiego Włoszka” jest nagrodą o charakterze honorowym. Patronuje jej Stanisław Zachariaszewicz Włoszek, właściciel dóbr juchnowieckich w połowie XVI stulecia oraz zarządca skarbu litewskiego króla Zygmunta Augusta. Wyróżnienie te przyznawane jest firmom, instytucjom i osobom, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku gminy Juchnowiec Kościelny, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Nagrody zostały wręczone już po raz dziewiąty.

Jako laureat nagrody jesteśmy zaszczyceni dołączeniem do grona najbardziej cenionych przedsiębiorstw i ambasadorów regionu. Cieszymy się, że nasza dotychczasowa działalność została wyróżniona. Jednocześnie czujemy się zmotywowani do dalszej promocji oraz wspierania naszej Małej Ojczyzny na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Pragniemy również wyrazić słowa podziękowania wszystkim pracownikom firmy, którzy są głównym filarem naszych sukcesów. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu, możemy odbierać takie tytuły jak ten!

 

fot. Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

wolne-boze-cialo-2023-autogas

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.