ALEX zdobywa Brylant Polskiej Gospodarki 2019!

Nie zwalniamy tempa – ALEX Sp. z o.o. otrzymuje kolejne wyróżnienie! Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, nasza firma zostaje doceniona i kolejny rok z rzędu zdobywa tytuł Brylantu Polskiej Gospodarki 2019. Jest to nagroda przyznawana najbardziej cenionym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

Organizatorem konkursu jest Instytut Europejskiego Biznesu, który rokrocznie analizuje wyniki finansowe przedsiębiorstw. W tegorocznym zestawieniu tytuł uzyskało 987 firm przemysłu elektromaszynowego, a wśród nich na 475. miejscu uplasował się na ALEX. Głównym kryterium rankingu była wartość rynkowa przedsiębiorstwa, która wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Zdobycie tytułu laureata nagrody i dołączenie do elitarnego grona najcenniejszych firm w Polsce, jest dla nas znaczącym osiągnięciem i jeszcze bardziej motywuje do dalszej pracy oraz rozwoju. Cieszymy się, że nasze starania zostały zauważone i docenione, lecz nie spoczywamy na laurach. Nagrodzeni, z jeszcze większą siłą wracamy do naszych codziennych obowiązków.

wolne-boze-cialo-2023-autogas

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera ;-)

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Specjalne oferty i promocje

 Przedpremiery produktów

 LPG w praktyce

 Nie lubimy i nie wysyłamy SPAMu

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.