Aktualności

Wczoraj (16/05/2017) odbyło się kolejne z cyklu szkoleń z najnowszych technologii w motoryzacji, organizowanych przez firmę Inter Cars. Prezentacje realizowane są w mobilnym centrum szkoleniowym IC, czyli wewnątrz naczepy samochodu ciężarowego, która przekształca się w przestronną salę zajęciową. Tym razem jednym z poruszanych tematów były samochodowe instalacje gazowe. Nie mogło nas tam zatem zabraknąć. Bartłomiej Żółtowski, nasz doradca techniczno-handlowy, poprowadził panel, w którym zaprezentował możliwości systemu OPTIMA oraz specyfikę i zakres zastosowania poszczególnych sterowników OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT. Zapraszamy na kolejne szkolenia i prezentacje.

3… 2… 1… start!!! Oficjalnie rozpoczęliśmy sezon biegowy. Firma ALEX Sp. z o.o. jako sponsor m.in. 5 PKO Białystok Polmaratonu, a pracownicy naszej firmy czyli ALEX OPTIMA Team jako biegacze. Wczoraj dzielnie biegaliśmy i naprodukowaliśmy endorfin jak stąd do Warszawy. Bądźcie z nami w następnych biegach! Kto chce i może jako uczestnik, a wszystkich pozostałych prosimy o wsparcie kibica. Zapraszamy do Fotogalerii.

MILION po raz pierwszy, MILION po raz drugi. WYPRODUKOWANE! Wczoraj (26.04.2017) z naszej linii produkcyjnej zeszła milionowa Barracuda. Moment ten był doskonałą okazją do spotkania całego zespołu firmy ALEX Sp. z o.o. i wspólnego świętowania. Wtryskiwacz oznakowany został okrągłym jubileuszowym numerem seryjnym przez samego prezesa – Tadeusza Ożarowskiego. Były okolicznościowe przemówienia, podziękowania i  wzruszenia… okraszone jubileuszowymi słodkościami. Pierwszy milion jest już nasz. Teraz czas na następne 😉 Zapraszamy do fotogalerii. 

Kolejna edycja targów #GasShow już za nami. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Daje to nam dodatkową motywację do dalszej pracy oraz ciągłego doskonalenia i rozwoju naszych produktów. Dziękujemy z poświęcony nam czas, za Wasze sugestie i spostrzeżenia. Mamy nadzieję, że odbyte spotkania będą podstawą do jeszcze lepszej i efektywniejszej współpracy. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z targów w Galerii 

Na swoim koncie zapisujemy kolejny tytuł, wyróżnienie potwierdzające słuszność obranej przez nas ścieżki rozwoju. Po raz wtóry znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych w rankingu Diamenty Forbesa, czyli w gronie tych firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. ALEX Sp. z o.o. została wyróżniona spośród firm o przychodach od 5 do 50 mln. W swojej kategorii w województwie podlaskim zajęliśmy wysokie 7. miejsce. Nie spoczywamy jednak na laurach. Już dziś pracujemy na kolejne dobre, wzrostowe bilanse.