Aktualności

Za nami Sztafeta Maratońska Electrum EKIDEN 2017. Bieg, którego uczestnicy wspomagają Fundację „Pomóż Im” – Białostockie Hospicjum dla Dzieci. ALEX OPTIMA zebrał dwie drużyny szybkich i chętnych do pomagania. Wszyscy dzielnie walczyli z czasem, pogodą i swoimi słabościami. Pomimo drobnych urazów oba teamy szczęśliwie dotarły do mety z bardzo przyzwoitymi czasami. Możecie być z nas dumni 🙂

Wczoraj (22 maja 2017) na gali w Centrum Kultury w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku zostały ogłoszone wyniki rankingu Innowacje 2016.  Rankingu, który wyróżnia firmy wykazujące się nowatorskim podejściem do biznesu. W kategorii średnich firm produkcyjnych firma ALEX Sp. z o.o. otrzymała główną nagrodę. Specjalnym wyróżnieniem został również uhonorowany nasz konstruktor – Piotr Świrydowicz, który otrzymał tytuł Wynalazca Roku za „światowej klasy rozwiązania z zakresu samochodowych instalacji gazowych„.

Wczoraj (16/05/2017) odbyło się kolejne z cyklu szkoleń z najnowszych technologii w motoryzacji, organizowanych przez firmę Inter Cars. Prezentacje realizowane są w mobilnym centrum szkoleniowym IC, czyli wewnątrz naczepy samochodu ciężarowego, która przekształca się w przestronną salę zajęciową. Tym razem jednym z poruszanych tematów były samochodowe instalacje gazowe. Nie mogło nas tam zatem zabraknąć. Bartłomiej Żółtowski, nasz doradca techniczno-handlowy, poprowadził panel, w którym zaprezentował możliwości systemu OPTIMA oraz specyfikę i zakres zastosowania poszczególnych sterowników OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT. Zapraszamy na kolejne szkolenia i prezentacje.

3… 2… 1… start!!! Oficjalnie rozpoczęliśmy sezon biegowy. Firma ALEX Sp. z o.o. jako sponsor m.in. 5 PKO Białystok Polmaratonu, a pracownicy naszej firmy czyli ALEX OPTIMA Team jako biegacze. Wczoraj dzielnie biegaliśmy i naprodukowaliśmy endorfin jak stąd do Warszawy. Bądźcie z nami w następnych biegach! Kto chce i może jako uczestnik, a wszystkich pozostałych prosimy o wsparcie kibica. Zapraszamy do Fotogalerii.

MILION po raz pierwszy, MILION po raz drugi. WYPRODUKOWANE! Wczoraj (26.04.2017) z naszej linii produkcyjnej zeszła milionowa Barracuda. Moment ten był doskonałą okazją do spotkania całego zespołu firmy ALEX Sp. z o.o. i wspólnego świętowania. Wtryskiwacz oznakowany został okrągłym jubileuszowym numerem seryjnym przez samego prezesa – Tadeusza Ożarowskiego. Były okolicznościowe przemówienia, podziękowania i  wzruszenia… okraszone jubileuszowymi słodkościami. Pierwszy milion jest już nasz. Teraz czas na następne 😉 Zapraszamy do fotogalerii.